BREAKING NEWS
27 kwi
12:00

Leki też kupujemy przez internet

Kupowanie przez Internet stało się obecnie czymś całkowicie normalnym oraz korzystnym. Nie da się ukryć, że ceny, które można znaleźć w sklepach online, nie raz są korzystniejsze od tych, które proponowane są w sklepach stacjonarnych. Dzięki temu z powodzeniem można zakupić więcej niezbędnych rzeczy. Bywa to przydatne nie tylko w drobiazgach, ale również w poważniejszych sprawach, w tym w przypadku leków oraz różnych środków higienicznych. Apteki stacjonarne oferują szeroki wybór różnych środków, jednak aptek internetowe skutecznie je w tym doganiają, a nawet często przewyższają, ze względu na to, że sprzedają tylko leki bez recepty.

nietrzymanie moczu - ochrona

Autor: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Źródło: http://www.flickr.com

Poza lekami można znaleźć w nich również inne rzeczy. Jedną z nich jest molicare classic extra. Są to pieluchomajtki o bardzo dużym stopniu chłonności. Nietrzymanie moczu to jeden z dużych problemów, dotyczących najczęściej kobiet, choć nie tylko. Niestety z biegiem lat mięśnie wokół pęcherza stają się luźniejsze, a dodatkowo u pań, które rodziły dzieci mięśnie stają się bardziej rozluźnione, niż były wcześniej.

Nie bez znaczenia są również liczne choroby, które powodują, że mocz zamiast pozostać w pęcherzu jest mimowolnie popuszczany. Na początku wystarczają zwykłe wkładki, z czasem to już za mało i potrzebne jest coś więcej. Molicare classic extra jest dobrym środkiem, żeby zagwarantować odpowiednie uczucie suchości przez dłuższy czas oraz większą chłonność. Dzieje się tak, ze względu na posiadanie dodatkowej warstwy, tzw. Dry Plus.

Pieluchomajtki tego typu przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które borykają się ze szczególnie ciężkim nietrzymaniem potrzeb fizjologicznych, zarówno moczem, jak i stolcem. Przydają się tym samym osobom, które ze względu na chorobę potrzebują stałej opieki, nie są w stanie samodzielnie dojść do toalety lub zdążyć na czas. Molicare classic extra zapewnia takim pacjentom przynajmniej częściowy komfort, dzięki któremu nie unikają zawstydzenia i nieprzyjemności związanych z zabrudzeniem siebie albo łóżka. Mogą być również używane przez osoby, które mają łagodniejszy problem z nietrzymaniem moczy, jednak są bardzo aktywne i zwykłe wkładki to dla nich za mało.

Listek tabletek

Autor: Dean Hochman
Źródło: http://www.flickr.com

Zaletą molicare classic extra jest nie tylko dodatkowa wkłada, ale również folia, która nie przepuszcza wilgoci, a do tego dopasowuje się do kształtu ciała. Dzięki temu nie uwiera, nie powoduje odparzeń ani nie przyczynia się do żadnego innego dyskomfortu. Dodatkowa warstwa chłonna sprawia, że skóra nie jest wilgotna i tym samym nie pojawiają się odparzenia ani infekcje.

« »