BREAKING NEWS
13 maj
12:00

Co dostaniemy w aptece bez recepty?

W aptekach internetowych można zakupić środki bez recepty. Jest to bardzo korzystne, chociaż nie powinno się tego nadużywać, ponieważ każdy środek farmakologiczny w nadmiarze, może powodować problemy. Jeśli jednak stosuje się wszystko według wskazań lekarza oraz zaleceń na ulotce, nie ma powodów do obaw. Wręcz przeciwnie, można swobodnie korzystać z tego co apteki online oferują. Ze względu na ograniczenie – tylko leki bez recepty – specjalizują się one przede wszystkim w różnego rodzaju suplementach, witaminach, lekach wspomagających kondycję ciała, a nawet w ziołach, które mogą poprawić jego funkcjonowanie.

choroba

Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com

Wśród dostępnych i dobrych środków znajduje się Multilac. Jest to zestaw 10 tabletek, które pomagają w wielu sytuacjach, kiedy niezbędne jest uzupełnienie diety o dobre składniki, dobre bakterie i pomoc jelitom w powrocie do normalnego funkcjonowania. Suplement jest szczególnie istotny dla układu pokarmowego, którego leczenie może wspomóc. Nie od dziś wiadomo, że używanie antybiotyków osłabia organizm i naraża go – poza wyleczeniem z choroby – na dodatkowe konsekwencje. Jedną z nich jest grzybica oraz osłabienie jelit, dlatego trzeba wspomóc tę część ciała i rozpocząć kurację.

Sam jogurt, z dobrymi bakteriami, to za mało. Multilac sprawia, że z można uniknąć wielu nieprzyjemności i łatwo wzmocnić całe ciało. Oczywiście razem z lekiem warto przejść na dietę, która pomoże organizmowi, lecz działanie tabletek jest potwierdzone przez liczne badania oraz przez zadowolonych użytkowników. Suplement jest przeznaczony zarówno dla tych, którzy są osłabieni kuracją antybiotykową, jak i mają zaburzenia związane z prawidłowymi czynnościami jelit.

Dotyczy to zaparć oraz zespołu jelita drażliwego, które bywa bardzo uciążliwe. Multilac pozwala na złagodzenie objawów i sprawienie, że nawet w chwilach, które dotąd najbardziej męczyły układ pokarmowy będzie on umiał zachować swoje poprawne funkcje i nie dojdzie, np. do biegunki. Lekarstwo potrafi zahamować również biegunki, które mają różne podłoże, nie tylko chorobowe. Z tego powodu Multilac warto posiadać w domowej apteczce. Przydaje się przy zatruciach oraz schorzeniach alergicznych.

Chroń dziecko przed alergią!

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Alergia, uczulenie na laktozę i białko mleka jest obecnie bardzo popularna i często szuka się dobrego środka, żeby nie doszło do bólów brzucha i biegunki. Oba objawy skutecznie utrudniają funkcjonowanie, dlatego warto mieć lek pod ręką i korzystać w razie potrzeby. Wystarczy przyjąć 1 tabletkę dziennie i nie przekraczać tej dawki. Multilac nie musi być przechowywany w lodówce.

« »