BREAKING NEWS

Tag : dieta

Grejpfrut – niedoceniany skarb
18 sty
12:00

Grejpfrut – niedoceniany skarb

Piotr Bez kategorii
Jeżeli chemy być zdrowi, najważniejszą sprawą jest racjonalny i zrównoważony sposób odżywiania. Powinniśmy spożywać rozmaite produkty, tak by dostarczać do naszego organizmu wszystkie rodzaje składników odżywczych. Dobrze jest oczywiście unikać śmieciowego jedzenia, fast foodów, niezdrowych przekąsek, takich jak frytki, hamburgery czy chipsy.
Witaminy i minerały to klucz do zdrowia!
27 kwi
12:00

Witaminy i minerały to klucz do zdrowia!

Każdy z nas ma obowiązek, jakim jest dbanie o siebie. Kiedy przestajemy być dziećmi i wydostajemy się spod czułych ramion rodzicielskich, to my sami powinniśmy zacząć świadomie sterować swoim życiem i podejmować rozsądne, czyli korzystne dla nas decyzje. Warto jest zauważyć, że wielu młodych ludzi „idąc w świat” świetnie sobie radzi, ale bardzo często zapomina o tym, że trzeba pamiętać o zdrowiu.
Wzdęcia brzucha – jak im zaradzić?
30 sie
12:00

Wzdęcia brzucha – jak im zaradzić?

Chyba każdy z nas cierpi na rozmaite nieprzyjemne dolegliwości, które potrafią skutecznie uprzykrzyć nam życie. Niby w organizmie nie dzieje się nic poważnego, ale nieszkodliwe drobnostki potrafią być bardzo męczące. Jednych często pobolewa głowa, innych żołądek, a jeszcze inni cierpią na wzdęcia brzucha. Jak je rozpoznać? Jakie są wzdęcia brzucha objawy? Przede wszystkim to dość silny, choć w grunce rzeczy niegroźny ból oraz subiektywne odczucie powiększenia obwodu brzucha.
Jak utrzymać się w dobrym zdrowiu?
20 sie
12:00

Jak utrzymać się w dobrym zdrowiu?

Pytania o zdrowie zadaje sobie każdy z nas. Pragniemy cieszyć się dobrą kondycją ciała oraz ducha. Czasem jednak zapominamy o naszej płodności. Ogarnięci naszymi zawodowymi sukcesami odkładamy macierzyństwo w nieskończoność. Zdarza się też, że poczęcie dziecka chcielibyśmy zaplanować w czasie, tudzież starając się o nie pragniemy znać czas największej szansy na zapłodnienie. Z pomocą przychodzą nam testery płodności, które pozwalają nam mieć wgląd w to, co dzieje się w naszych ciałach!