BREAKING NEWS
08 maj
12:00

Hormony dla kobiet

Kobiety niestety zwykle dwa razy w życiu borykają się z bardzo mocną huśtawką hormonalną. Oczywiście pomijając już każdą ciążę. Ale podczas dojrzewania, a także menopauzy dzieje się najwięcej zmian w kobiecym organizmie. Są to procesy nieodwracalne, które oczywiście muszą nastąpić. Okresu dojrzewania nie da się za bardzo załagodzić, ponieważ wszystko dopiero w młodym ciele się rozwija, a następnie normuje. Jednak na szczęście istnieją różne sposoby na złagodzenie objawów towarzyszących menopauzie.

kobiety w SPA

Autor: STUAimages
Źródło: http://www.flickr.com

Do takich objawów zaliczają się między innymi nieprzyjemne uderzenia gorąca, czy tez zawroty głowy, bądź występowanie zimnych potów na całym ciele, bez innej wyraźnej przyczyny. Aby sprawić, by ten czas nie należał do męczących, warto uzbroić się w pomocny suplement diety, którym jest klimakt heel t. Dzięki regularnemu stosowaniu praktycznie wszystkie objawy natychmiast ustępują. A dla kobiety okres menopauzy przestaje być powodem do gorszego samopoczucia. Z pewnością wiele kobiet nie mogło poradzić sobie ze zmianami nastrojów, które nierzadko mogą być pogłębiane poprzez negatywne nastawienie do zmian w swoim życiu.

Zażywanie suplementu diety o nazwie klimakt heel t, pozwala na uniknięcie wszelkich nieprzyjemności związanych z zagrożeniem depresji lub pogłębionej chandry. Należy pamiętać, aby stosować lek zgodnie z wytycznymi znajdującymi się na ulotce dołączonej do opakowania. Ponadto kobiety, które są w danej chwili w ciąży bądź karmią piersią, w żadnym wypadku nie mogą stosować tego preparatu. A wszystko z powodu zawartości krwiowca kanadyjskiego, który jest w tym czasie zakazany. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, to najlepiej jest je kierować do swojego lekarza prowadzącego bądź farmaceuty.

Nie należy w żadnym wypadku zażywać większej dawki, niż jest wskazana na ulotce. Należy również pamiętać, że jest to lek homeopatyczny, który można zakupić bez recepty, za pośrednictwem aptek internetowych. W składzie tego preparatu znajdziemy między innymi Sanguinaria D3, Sepia D4, Cedron D4, Ignasia D4, a także Simarouba Cedron D4.

Dwie kobiety przy laptopie

Autor: mosaic36
Źródło: http://www.flickr.com

Stosowanie suplementu diety klimakt heel t, jest wyśmienitą alternatywą dla wszystkich kobiet, które nie chcą skorzystać z terapii hormonalnej HTZ, która niestety prawdopodobnie może przynieść bardzo wiele skutków ubocznych. Stosowanie tego suplementu diety jest bardzo proste. Wystarczy 3 razy dziennie rozpuścić jedną tabletkę pod językiem. Już po kilkunastu dniach, kobieta przechodząca dotkliwą menopauzę, odczuje wyraźną ulgę.

« »