BREAKING NEWS

Tag : Apteczka

Jaką apteczkę pierwszej pomocy wybrać
11 lip
12:00

Jaką apteczkę pierwszej pomocy wybrać

Apteczka pierwszej pomocy jest podstawowym wyposażeniem samochodu, powinna też koniecznie znaleźć się z naszym domu! Żyjemy w czasach, kiedy to każdy z nas jest narażony na różnorodne uszkodzenia. Warto jest sobie zdać z tego sprawę.
Domowa apteczka – jak ją wyposażyć?
29 wrz
12:00

Domowa apteczka – jak ją wyposażyć?

Kiedy urządzamy mieszkanie, musimy pamiętać o wielu ważnych elementach. Wbrew pozorom to wcale nie jest łatwe zadanie (choć niewątpliwie całkiem przyjemne). Przecież nie dość, że wnętrze musi być praktyczne i wygodne, to jeszcze ładne. Musimy zadbać, żeby wszystko do siebie pasowało, ładnie się komponowało, współgrało ze sobą. Czasem nasze plany krzyżują kwestie finansowe.
Jak utrzymać się w dobrym zdrowiu?
20 sie
12:00

Jak utrzymać się w dobrym zdrowiu?

Pytania o zdrowie zadaje sobie każdy z nas. Pragniemy cieszyć się dobrą kondycją ciała oraz ducha. Czasem jednak zapominamy o naszej płodności. Ogarnięci naszymi zawodowymi sukcesami odkładamy macierzyństwo w nieskończoność. Zdarza się też, że poczęcie dziecka chcielibyśmy zaplanować w czasie, tudzież starając się o nie pragniemy znać czas największej szansy na zapłodnienie. Z pomocą przychodzą nam testery płodności, które pozwalają nam mieć wgląd w to, co dzieje się w naszych ciałach!