BREAKING NEWS
20 sie
12:00

Jak utrzymać się w dobrym zdrowiu?

Pytania o zdrowie zadaje sobie każdy z nas. Pragniemy cieszyć się dobrą kondycją ciała oraz ducha. Czasem jednak zapominamy o naszej płodności. Ogarnięci naszymi zawodowymi sukcesami odkładamy macierzyństwo w nieskończoność. Zdarza się też, że poczęcie dziecka chcielibyśmy zaplanować w czasie, tudzież starając się o nie pragniemy znać czas największej szansy na zapłodnienie. Z pomocą przychodzą nam testery płodności, które pozwalają nam mieć wgląd w to, co dzieje się w naszych ciałach!

Badanie płodności

Źródło: sxc.hu
Testery płodności to fantastyczne urządzenia, dzięki którym bez ingerencji w organizm, kobieta jest w stanie dowiedzieć się w jakiej fazie cyklu aktualnie się znajduje. Fantastyczny wynalazek dla osób wcielających w życie naturalne metody planowania rodziny, ale nie tylko! Testery płodności można wykorzystywać zatem do celów planowania współżycia, np. jeśli staramy się aktualnie o dziecko, bądź też chcemy uniknąć poczęcia się maleństwa. Oczywiście same testery płodności nie odpowiedzą nam na pytanie o to, jak utrzymać się w dobrym zdrowiu. W końcu wpływa na nie, jak i na płodność nasz styl życia, w tym dieta, odpowiednie ćwiczenia, unikanie stresujących sytuacji.

Na czym więc polega działanie testerów płodności?

Otóż adresowane są one głównie do kobiet, choć nie tylko. Określają stężenie hormonów we krwi lub też w śluzie. Przekonaj się sama i wybierz odpowiedni tester dla siebie. W aptece, u farmaceuty zasięgniesz więcej informacji na ten temat. To całkiem nowa metoda na rynku, pozwalająca współżyć ze sobą bez obaw o konsekwencje lub też pozwalająca wybrać na to najlepszy czas. Nie musisz już truć się tabletkami antykoncepcyjnymi lub używać drogich zabezpieczeń mechanicznych. To naprawdę o wiele tańsza alternatywa dla różnych form zabezpieczania się.

Testery płodności są niejaką rewolucją na rynku farmaceutycznym, aprobowaną przez wiele środowisk, które dotychczas rezygnowały lub były przeciwne ze wcielania różnych powszechnych sposobów na regulowanie własnej płodności. Od teraz nie musisz tego robić! Nie musisz nienaturalnie regulować swojego ciała. Wystarczy poznać jego rytm za pomocą małego testera, który jest prosty w użyciu i całkowicie bezbolesny.

Każda para powinna posiadać to urządzenie w swojej domowej apteczce lub nocnej szafce. Przekonajcie się sami o skuteczności testera płodności i o tym, jak prosty jest w użyciu! Może to być dla was nowe odkrycie wprowadzające w wasze życie nową jakość pożycia. Tylko od was zależy, w jaki sposób go wykorzystacie!

« »