BREAKING NEWS
25 wrz
12:00

Wygląd – zmieniać czy zaakceptować?

Chyba każdy z nas lubi czuć się atrakcyjny. Dotyczy to zwłaszcza pań. Przecież one często niestety są całościowo oceniane przez to, jak wyglądają. Atrakcyjna kobieta jest z reguły traktowana lepiej, ludzie są dla niej milsi, łatwiej jest jej załatwić różne ważne sprawy. Być może jest to nieco niesprawiedliwe, ale na pewno prawdziwe. Co więcej przecież obecnie media propagują głównie atrakcyjne osoby.

W telewizji, prasie widzimy wyłącznie młode, ładne proporcjonalne twarze. Nic więc dziwnego, że każdy z nas chce mieć piękną sylwetkę, długie i gęste włosy, ładne, ogromne oczy. Jednak nie każdemu przychodzi to równie łatwo. Niektórzy muszą stosować specjalne szampony, takie jak priorin extra opinie, inni wykonywać całą masę ćwiczeń fizycznych, codziennie biegać, a jeszcze inni nawet robią sobie operacje plastyczne. A często i tak nie udaje im się osiągnąć takiego efektu, jaki inni otrzymali po prostu, z natury.

uśmiechnięta kobieta

Autor: BlPlN
Źródło: http://www.flickr.com

Życie jest pod tym względem bardzo niesprawiedliwe. Jedni po prostu rodzą się piękni i z całą masą uroku osobistego, a inni muszą sobie na to wszystko bardzo ciężko zapracować. Kupują całe mnóstwo kosmetyków, preparatów, specjalistyczne szampony takie jak priorin extra opinie. Ale i tak to wszystko niewiele im daje. I tak nie są w stanie osiągnąć takiego efektu jk Ci piękni z natury. Powiedzmy, że na przykład ktoś z nas marzy o długich, gęstych, grubych i zdrowych włosach. Ale od natury otrzymał cienkie, słabe i powoli rosnące. Czy uda mu się to zmienić? Raczej nie. Może się starać, kupować masę odżywek, biegać co chwilę do fryzjera, ale i tak niewiele uda mu się zdziałać.

Specjalistyczne szampony, takie jak priorin extra opinie oczywiście nieco pomogą, ale też nie na tyle, na ile byśmy chcieli. Musimy niektóre rzeczy po prostu zaakceptować. O ile kolor włosów na przykład jesteśmy jeszcze w stanie zmienić, to na ich ogólny wygląd i kondycję nic raczej nie poradzimy. Musimy po prostu pogodzić się z tym, jakie są i spróbować je polubić. Czasem warto to zrobić prędzej niż później. W końcu po co wydawać masę pieniędzy na rozmaite preparaty, skoro ich działanie i tak nie będzie szczególnie widoczne? Lepiej już zamiast kolejny szampon taki jak priorin extra opinie kupić sobie jakieś ładne ubranie czy element biżuterii, który skutecznie poprawi nam nastrój.

Są jednak rzeczy, nad którymi warto pracować. Do nich należy na przykład sylwetka. Tutaj mamy duże pole do popisu. Wszystko zależy tak naprawdę od naszej aktywności, siły woli.

« »