BREAKING NEWS
30 wrz
12:00

Domowa apteczka, czyli o tabletkach na kaca.

Szalone noce spędzone na parkiecie klubu czy w domu u znajomych znane są każdemu z nas. Wielu domatorów przyznaje się także do tego, że pomimo największego poczucia komfortu w ich własnych domach, lubią czasem się zabawić i nieco więcej wypić. Powodów w końcu może być cała masa. Jednak co powinno się znaleźć w naszej domowej apteczce, kiedy spragnione usta łakną rankiem dnia następnego przede wszystkim wody?

Alkohol

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz częściej w aptekach oraz sklepach spożywczych spotkać możemy się z tajemniczo wyglądającymi tabletkami. I niech nas ich wygląd nie zmyli! Nie są to żadne dopalacze czy inne specyfiki nieznajomego pochodzenia. To najprawdziwsze w świeci witaminy! Tak! To właśnie witaminy mają postawić nas na nogi po suto zakrapianej imprezie.

Co możemy zatem znaleźć w tabletkach na kaca?

Tabletki na kaca cechują się przede wszystkim wysokim stężeniem witaminy C, która odżywia nasze wyjałowione organizmy i sprawia, że wracamy szybciej do formy. Musimy pamiętać o tym, że tracimy wiele wody pijąc alkohol a wraz z wodą uciekają z naszych ciał niezwykle cenne mikroelementy, sole mineralne i witaminy. To dlatego dręczy nas później pragnienie i czujemy się słabo.

Tabletki na kaca to zatem moc, zastrzyk energii, która jest nam niezbędna do sprawnego powrotu do stanu sprzed zakrapianej uroczystości. Jeśli więc stojąc przed sklepową półką wahasz się i zastanawiasz, czy aby na pewno tabletki na kaca są dobrym wyborem, zapewniamy Cię, że tak! Wiele firm oferuje ich poszerzony skład o wszystkie niezbędne mikroelementy, które wypłukujemy z organizmu nie tylko przez alkohol, ale także tracimy je pocąc się – czy to podczas upałów, czy wzmożonego wysiłku fizycznego. Jak więc widać, kiedy tylko wybieramy się na wydarzenie, na którym pragniemy nieco poszaleć i przekroczyć dopuszczalną dla kierowy dawkę alkoholu we krwi, poza tym, że nie możemy wtedy prowadzić naszym obowiązkiem wręcz jest posiadać wtedy tabletki na kaca!

Przywrócą nas one do codziennego trybu funkcjonowania szybciej niż cokolwiek innego. Dajmy sobie spokój z domowymi, nieskutecznymi sposobami na walkę z kacem. W dobie rozwiniętej farmakologii wiemy, co dzieje się w naszych organizmach kiedy trapi nas kac. Lekarze i farmaceuci dają nam na to gotową odpowiedź podsuwając całkowicie bezpieczne i naturalne tabletki na kaca! Daj się zaskoczyć ich szybkim i efektywnym działaniem, który pozwoli Ci poczuć się po imprezie jak nowo narodzony. Nie trać dnia w pracy na walkę z kacem.

« »