BREAKING NEWS

Tag : katar

Sposoby na katar
28 lut
12:00

Sposoby na katar

Katar może mieć wiele podłoży. Niektórzy cierpią na katar alergiczny, który może być całoroczny (na przykład w przypadku alergii na roztocza), albo sezonowy (na przykład jeżeli ktoś cierpi na alergię na pyłki). Wiele osób cierpi też na katar podczas przeziębienia oraz grypy i te epizody są najczęstsze jesienią, a także wczesną wiosną, kiedy najwięcej osób zaczyna chorować na te popularne i powszechne choroby!
Nie daj się zimowej słocie i przeziębieniu!
30 gru
12:00

Nie daj się zimowej słocie i przeziębieniu!

Jeśli jesteś rodzicem, bądź głową rodziny, zimowy czas jest dla ciebie szczególnie trudny. I wcale nie mówię tutaj o konieczności wcześniejszego wstawania, by wyskrobać szyby samochodu ze szronu. Zima to czas zwiększonej podatności naszych organizmów na wszechobecne wirusy, bakterie i drobnoustroje. Jak się przed nimi wystrzegać, a przy okazji robić to jak najbardziej w naturalny sposób?
Sezon zimowy w pełni – jak leczymy przeziębienia
15 gru
12:00

Sezon zimowy w pełni – jak leczymy przeziębienia

Kto z nas nie zna tego uczucia – przychodzimy do domu z lekkim zmęczeniem, bolącą głową, w nosie „nas kręci”, czujemy się tak, że moglibyśmy pić gorącą herbatę z sokiem malinowym przez cały wieczór. Wieczorem zaczyna nas „rozbierać” gorączka, zaczynają nas boleć zmęczone mięśnie, a rano wstajemy z chrypką i paskudnym kaszlem. Tak tak, to klasyczne objawy przeziębienia. na które nasz organizm jest szczególnie narażony podczas sezonu zimowego. Co więc należy robić, żeby nie dać się zimowej słocie i jak najszybciej wrócić do zdrowia?